Beyaz Renk Xiaomi Mi Mix Duyuruldu!

Xiaomi'nin 2016 yılında duyurduğu ve tasarımı ile birçok kesim tarafından beğeni kazanan Xiaomi Mi Mix modeli, beyaz rengi ile sergilendi!

Beyaz Renk Xiaomi Mi Mix

Çinli Xiaomi markasının en dikkat çeken akıllı telefon modeli olan Xiaomi Mi Mix, yeni beyaz renk seçeneği ile CES 2017’de sergilendi.

Beyaz renk Xiaomi Mi Mix!

Beyaz Renk Xiaomi Mi Mix

Xiaomi markasının ilk defa katıldığı CES organizasyonunda, öne çıkan akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Mix, yeni renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Teknik özellik anlamında klasik siyah renginden daha fazlasını sunmayan Xiaomi Mi Mix, tasarım anlamında beğenileri toplamayı başardı.Beyaz Renk Xiaomi Mi Mix

Hatırlatmak gerekirse Xiaomi Mi Mix özellikleri, şu şekilde sıralanıyordu:

Ekran: 6.4-inç büyüklüğünde ve 2040×1080 piksel çözünürlüğünde IPS LCD

Kamera: 16MP çözünürlüğünde ve f/2.0 diyafram değerine sahip EIS destekli arka kamera – 5MP çözünürlüğünde ön kamera

CPU ve GPU: Qualcomm Snapdragon 821 mobil yonga seti ile beraber Adreno 530 grafik birimi

Batarya: 4,400mAh

Beyaz Renk Xiaomi Mi MixSon olarak belirtmek gerekirse, ne yazık ki beyaz renkli Xiaomi Mi Mix modeli de, sadece Çin pazarında satışa çıkacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.