Beyaz iPhone 8 Nasıl Görünecek?

Beyaz iPhone 8 modelinin nasıl görüneceği ile ilgili temsili görseller yayınlandı. Yayınlanan yeni iPhone 8 görselleri, dikkatleri üzerine topluyor!

beyaz iphone 8

Apple’ın iPhone’un 10. yılı şerefine özel olarak hazırladığı ve OLED ekran taşıyan ilk model olacağı dile getirilen gayrı resmi ismi ile iPhone 8 ile ilgili pek çok farklı detay ortaya çıkmış durumda. Bu detaylardan yola çıkarak yeni 3D çizimler de kendini göstermeye devam ediyor. Son olarak da beyaz iPhone 8 modelinin nasıl görüneceği ile ilgili düşüncelere karşılık gelen 3D görseller hazırlandı.

Beyaz iPhone 8 dikkatleri üzerine topluyor!

beyaz iphone 8

Daha önce de iPhone 8 sızıntı bilgileri temeli ile 3D görseller hazırlayıp yayınlayan Martin Hajek tarafından, beyaz renkli iPhone 8 modelini yansıtan çizimler hazırlandı.

beyaz iphone 8

Hatırlatmak gerekirse iPhone 8 ile ilgili beklentiler arasında OLED ekran, dikey olarak hizalanmış çift sensörlü arka kamera, arka yüzeye cam materyal kullanımı ve kaldırılan home butonu ile çerçevesize yakın ekran anlayışı yer alıyordu.

beyaz iphone 8

Tüm bu bilgiler yola çıkarak hazırlanan bu yeni 3D çizimleri, beyaz iPhone 8 modeli temeline sahip olmuş ve yeni iPhone modelinin nasıl bir görüntüye sahip olacağını daha net bir şekilde gözler önüne seriyor.

beyaz iphone 8

Beyaz iPhone 8 ile yeni gri seçeneği de gelebilir!

Daha önceki sızıntı görseller ve gelen bilgilerden yola çıkarak hazırlanan 3D çizimlerle örtüşen Martin Hajek tarafından yeni hazırlanan beyaz iPhone 8 görselleri, meraklı bekleyişin tasarım tarafında nasıl bir sonuç bulacağını yansıtmaya çalışmış.

beyaz iphone 8

Beyaz iPhone 8 rengi olarak dile getirilen bu yeni konsept, öte yandan yeni gri renk olarak da yorumlanabiliyor. Öyle görünüyor ki Apple, yeni özel akıllı telefon modeli ile cam kullanımına geçiş yapmanın avantajlarını hem donanım tarafındaki iyileştirmeler hem de renk seçenekleri konusunda göstermeye hazırlanıyor. Özel bir model olarak lanse edileceğinden ötürü bu iPhone için Apple, çeşitli renk seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkmayı planlıyor olabilir. Her ne kadar şu an için gelen sızıntılar sadece siyah renk seçeneğine sahip iPhone 8 üzerinden devam etse de çeşitli renk seçeneklerinin (özellikle de beyaz renk seçeneğinin) kullanıcılara sunulması fikri üzerinde duruluyor.

Daha önce gelen bilgilerde yeni iPhone modelinin arka yüzeyde cam malzemeye geçiş yapılması ile birlikte kablosuz şarj özelliğinin verimli bir şekilde kullanılmaya başlayacağı ve arka yüzeydeki anten bantlarından kurulunmuş olacağı ifade edilmekteydi.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here