Belfie Instagram Trendi Hakkında Tüm Detaylar

Sosyal medyada paylaşılan belli nedir? Bu konudaki tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Belfie

Instagram trendleri arasına yaz aylarının gelmesiyle beraber yeniden belfie dahil oldu. Özellikle kadın Instagram kullanıcıları tarafından sık sık #belfie etiketi ile paylaşılan görseller, bu yıl da ilgi toplamayı başarıyor.

Belfie ne demek?

Belfie, aslında İngilizce’deki kalça ve selfie kelimelerinin birleşiminden çıkageliyor. Kullanıcıların gerek ayna karşısında gerekse de farklı bir açıdan kalçalarını fotoğraflaması anlamını taşıyor. Tahmin edileceği üzerine yaz aylarında tren olmasının sebebi, mayo ve bikini ile plajlardan karelerin artış göstermesi olarak özetlenebilir.

Belfie

Bunların dışında spor salonlarında ve egzersizler sonrasında fitness ile ilgilinen kullanıcılar da sık sık bu etiket ile paylaşımlar yapıyorlar. Daha çok Instagram tarafında aktif olarak kullanıldığını söylemek, hiç de yanlış bir ifade olmayacaktır. Dahası sırf bu kareleri elde edebilmek için özelleştirilmiş selfie stick modellerinin olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu konuda yapılan paylaşımlar ise buradaki bağlantı üzerinden takip edebileceğinizi hatırlatalım. Bu paylaşımlar ise her geçen gün artış göstermeye devam ediyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here