Beklenen Oldu: Galaxy Note 9 Görüntüleri Sızdırıldı!

Galaxy Note 9

Samsung’un sızmaması için büyük mücadele verdiği Galaxy Note 9 sızdı. Yeni telefonunun satışa hazır hali net bir biçimde görüntülendi. Yeni görüntüler ile birlikte Note 9 tasarımı kesinleşmiş oldu.

Samsung’un sızıntı önleme çabaları boşa çıktı!

Akıllı telefon sızıntıları uzun dönemler firmalar için büyük sorun teşkil ederken, bu konuda önlemler de alınıyordu. Samsung’un da ciddi bir çalışması bulunuyor. Ancak bu çalışmalar, yeni görsellerle beraber boşa çıkmış oldu.

Görsellerde yer alan telefonun, final sürümü olduğu söylenebilir. Bununla beraber bir maket değil, çalışır vaziyette olduğu da görülüyor. Siyah renk seçeneğini taşıyan modelin en büyük farklılığı, arka tarafta yer alan parmak izi okuyucusunun artık çift arka kameranın alt bölümüne yerleştirilmesi oluyor.

Galaxy Note 9 Görüntüleri

Galaxy S9 ve S9 Plus modellerinden sonra kullanıcı deneyimi adına makul olan bu çözüm, Note tarafına da aktarılmış oldu. Bunun dışında görsellerden yola çıkarak özellikler ile ilgili bir çıkarım yapmak mümkün değil.

Cihazın üzerindeki bilgilendirme çıkartmasında ise fotoğrafının çekilme izninin olmadığı ve bilgi sızıntısı yapılmaması vurgusu da oldukça ironik bir durum oldu.

Son olarak hatırlatmak gerekirse yeni akıllı telefon modelini, 9 Ağustos tarihinde resmi olarak görmek mümkün olacak. Henüz daha 20 güne yakın bir zaman kalmasına karşın cihazın sadece teknik özellik listesi sızdırılmamış durumda. Önümüzdeki günlerde bu konuda da detaylar gündeme gelebilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here