Beats, Yeni Solo 2 Wireless Kulaklık Setini Duyurdu

Kulaklık ürünlerine farklı bir yaklaşımı ile, özellikle müzikseverler için beğenilen ürünler çıkaran Beats by Dre, geçtiğimiz yıl Apple firmasına satılarak yine büyük yankı uyandırmıştı. Ürettikleri üst düzey kalitede ve işçilikte kulaklıkları ile Beats, Apple çatısı altında ürünlerini geliştirmeye devam etmeye koyulmuştu.

Bu satın almanın doğrudan etkileri ise yeni yeni görülmeye başladı. Beats kulaklıklarının Apple ürünleri ile uyumluluğu her daim mümkündü. Ancak yeni Solo 2 Wireless kulaklıklar ile artık renk uyumu da sağlanmış oldu.

Beats, Yeni Solo 2 Wireless Kulaklık Setini Duyurdu - habertekno - habertekno.com - 2015 teknoloji haberleri

Yeni Solo kulaklıkların en belirgin yeniliği sahip olduğu renk seçeneklerinde. Öyle ki renk tonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleriyle aynı görüntü içinde. Keza yeni MacBook modelinin gümüş ve altın renkleriyle de aynı tonda. Bu güncelleme ile Beats, artık doğrudan Apple ürünleriyle kaynaşmaya başladığını da belli etmiş oldu. Bu durum, özellikle Apple kullanıcıları için sahip oldukları ürünlerle uyum içinde olacak Beats ürünleriyle memnuniyet göstereceklerdir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here