Beats, Yeni Solo 2 Wireless Kulaklık Setini Duyurdu

Kulaklık ürünlerine farklı bir yaklaşımı ile, özellikle müzikseverler için beğenilen ürünler çıkaran Beats by Dre, geçtiğimiz yıl Apple firmasına satılarak yine büyük yankı uyandırmıştı. Ürettikleri üst düzey kalitede ve işçilikte kulaklıkları ile Beats, Apple çatısı altında ürünlerini geliştirmeye devam etmeye koyulmuştu.

Bu satın almanın doğrudan etkileri ise yeni yeni görülmeye başladı. Beats kulaklıklarının Apple ürünleri ile uyumluluğu her daim mümkündü. Ancak yeni Solo 2 Wireless kulaklıklar ile artık renk uyumu da sağlanmış oldu.

Beats, Yeni Solo 2 Wireless Kulaklık Setini Duyurdu - habertekno - habertekno.com - 2015 teknoloji haberleri

Yeni Solo kulaklıkların en belirgin yeniliği sahip olduğu renk seçeneklerinde. Öyle ki renk tonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleriyle aynı görüntü içinde. Keza yeni MacBook modelinin gümüş ve altın renkleriyle de aynı tonda.

Bu güncelleme ile Beats, artık doğrudan Apple ürünleriyle kaynaşmaya başladığını da belli etmiş oldu. Bu durum, özellikle Apple kullanıcıları için sahip oldukları ürünlerle uyum içinde olacak Beats ürünleriyle memnuniyet göstereceklerdir.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.