Beats Solo3 Renkleri Yenilendi

Apple, kısa bir süre önce yeni renk seçenekleriyle Beats Solo3 modelini satışa sundu.

Beats Solo3

Apple, Beats markasını taşıyan kulaklık modelleri üzerinde çalışmalar yapmaya devam ediyor. Bunun son örneği de yeni Beats Solo3 modeli oldu. Her ne kadar teknolojik olarak olmasa da görüntü anlamında yeni Solo3 modelleri 12 Haziran 2019 tarihi itibariyle satışa sunuluyor.

Apple’ın yeni Club Collection adı ile satışa sunulan kulaklık modeli, daha önceki modelden sadece renk seçenekleri noktasında ayrışıyor. Zira donanım ve tasarım tarafında somut bir iyileştirme ya da değişiklik söz konusu değil. Bilindiği gibi Solo3 ilk olarak 2016 yılında piyasaya sunulmuştu. O günden bu güne kadar da aynı ürünün halen daha satışta olduğunu söylemek mümkün. 2019 yılı itibariyle ise yeni renk seçenekleri ile yoluna devam ediyor olacak.

Beats Solo3

Club Collection ismi ile sunulan yeni renk seçeneklerinin, önceki seçeneklere göre daha mat bir profil çizdiği söylenebilir. Tüm renk seçenekleri için buradaki bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

Fiyatları da resmi olarak açıklandı. Buna göre yeni renkleri ile Beats Solo3 fiyatı 199,95 dolar olarak kendini gösteriyor. Ülkemizdeki fiyatı ve çıkış tarihi konusunda ise en azından şu an için net bir bilgi mevcut değil.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here