Ana Sayfa Etiketler Samsung Galaxy S8 özellikleri

Etiket: Samsung Galaxy S8 özellikleri

Galaxy S8 İçin Hazırlanan Bir Yeni Kılıf Daha Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 için hazırlandığı iddia edilen yeni kılıf örnekleri sızdırıldı. Yeni görseller ile Galaxy S8 tasarımı destekleniyor!

Galaxy S8, 8 MP Ön Kamera İle Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 modeli ile ilgili yeni gelen iddialara göre ön kamera tarafında da bir iyileştirme yaşanacak. İşte Galaxy S8 ön kamerasının detayları!

Galaxy S8 Bu Defa Videoda Göründü!

Galaxy S8 ile ilgili bilgilerin kaynağı, bu defa doğrudan Samsung oldu. Samsung Display tarafından yayınlanan videoda, Galaxy S8 kullanılmış olabilir!

Galaxy S8’in Yeni Render Görselleri Yayınlandı!

Şimdiye kadar gelen Galaxy S8 tasarım bilgileri ve sızıntı Galaxy S8 görsellerinden yola çıkarak hazırlanan Galaxy S8 render görselleri yayınlandı!

Galaxy S8 İçin Hazırlanan Kılıf Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 modeli için hazırlanmış kılıf görselleri sızdırıldı. Gelen yeni görseller, Galaxy S8 tasarımını destekliyor!

Galaxy S8 Sızdırıldı: İlk Samsung Galaxy S8 Görüntüsü!

İlk defa Samsung Galaxy S8 görüntüsü sızdırıldı. İşte yeni Samsung Galaxy S8 görüntüsü ve tüm detaylarıyla Galaxy S8 tasarımı!

Samsung Galaxy S8 Seri Üretimi Başlıyor!

Samsung Galaxy S8 modelinin seri üretimi başlıyor. İşte Samsung Galaxy S8 seri üretimi ve üretim adetleri ile ilgili tüm detaylar!

Samsung Galaxy S8, Microsoft Continuum Benzeri Bir Özellik ile Gelebilir!

Yeni gelen bir bilgiye göre Samsung Galaxy S8 Microsoft Continuum benzeri bir özellik ile gelebilir. İşte yeni Galaxy S8 özelliği ile ilgili detaylar!

Samsung Galaxy S8 Basınca Duyarlı Tuşlarla Gelecek!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8 basınca duyarlı tuşlarla gelecek!

Samsung Galaxy S8 S Pen ile Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 modeli için aksesuar olarak yeni bir S Pen duyurulabileceği ile ilgili iddialar gündeme geldi. İşte Samsung Galaxy S8 S Pen detayları!

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri Detaylanıyor!

2017 yılının merakla beklenen akıllı telefon modelleri arasında yer alan Samsung Galaxy S8 teknik özellikleri detaylanmaya başladı!

Yeni Galaxy Modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Olabilir!

Samsung'un yeni Galaxy modelleri, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus olarak iki farklı model olarak tanıtılabilir. İşte detaylar!

Galaxy S8 Satışları Ne Zaman Başlayacak?

Galaxy S8 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen haberler, Galaxy S8 satışları ile ilgili. İşte detaylar!

Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S8 modeli ile ilgili sızıntılar artış gösterdi. Peki, Galaxy S8 ne zaman çıkacak? İşte Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili detaylar!

Galaxy S8 Bluetooth 5.0 ile Gelebilir!

Samsung’ın 2017 yılında duyuracağı yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8,...

Öne Çıkan Haberler