Ana Sayfa Etiketler Samsung galaxy s8 fiyatı

Etiket: samsung galaxy s8 fiyatı

Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Hakkında Yeni İddialar!

Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Peki, Samsung Galaxy S8 ne zaman çıkacak? İşte yeni iddialar!

Galaxy S8 Fiyatı ile İlgili Detaylar Ortaya Çıktı!

Samsung'un yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 fiyatı ile ilgili detaylar ortaya atıldı. Peki, Galaxy S8 fiyatı ne olacak? İşte detaylar!

Galaxy S8 Satışları Ne Zaman Başlayacak?

Galaxy S8 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen haberler, Galaxy S8 satışları ile ilgili. İşte detaylar!

Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S8 modeli ile ilgili sızıntılar artış gösterdi. Peki, Galaxy S8 ne zaman çıkacak? İşte Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili detaylar!

Galaxy S8 Bluetooth 5.0 ile Gelebilir!

Samsung’ın 2017 yılında duyuracağı yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8,...

Galaxy S8 Parmak İzi Okuyucusu Nasıl Olacak?

Synaptics firması, Galaxy S8 modelinde kullanılması beklenen yeni parmak izi okuyucu sensör modelini duyurdu. İşte detaylar!

Galaxy S8 Kavisli Ekran ile Gelebilir!

Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 modelini de kavisli ekran ile tanıtacak ve "edge" modeli anlamını kaybedecek. İşte detaylar!

Galaxy S8 Ön Kamerası için Büyük İddia!

Samsung'un yeni Galaxy S8 özellikleri ile ilgili ortaya atılan ön kamera detayı, dikkatleri toplamayı başardı. İşte Galaxy s8 ön kamerası ve detayları!

Galaxy S8 6GB RAM ile Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S8 6GB RAM ile gelebilir!

Galaxy S8 Force Touch Özelliği ile Gelebilir!

Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak, Galaxy S8 Force Touch özelliği ile ilgili bilgiler ortaya çıktı!

Galaxy S8 Özellikleri Nasıl Olacak?

Uzun süredir üstünde konuşulan Galaxy S8 özellikleri, detaylanıyor. İşte Galaxy S8 özellikleri ve Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar!

Samsung Galaxy S8 Testleri Ocak Ayında Başlıyor!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ve detayları ile iligili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgiler, Samsung Galaxy S8 testleriyle ilgili!

Yeni Galaxy S8 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte yeni Samsung Galaxy S8 özellikleri ve Galaxy S8 çıkış tarihi!

Samsung Galaxy S8 Çift Kamera Özelliği Doğrulandı!

Samsung'un merakla beklenen yeni telefonu Galaxy S8 özellikleri detaylanıyor. Son olarak Galaxy S8 çift kamera özelliği doğrulandı! İşte detaylar.

Öne Çıkan Haberler