Ana Sayfa Etiketler IPhone 7 Pro

Etiket: iPhone 7 Pro

iPhone 7 Pro Neden Tanıtılmadı?

Apple'ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ise beraber iPhone 7 Pro modelini de tanıtması bekleniyordu. Peki, iPhone 7 Pro neden tanıtılmadı? İşte detaylar!

Beklenen iPhone 7 Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

İşte meraklan beklenen iPhone 7 özellikleri, iPhone 7 fiyatı ve iPhone 7 çıkış tarihi ile ilgili ortaya çıkmış tüm sızıntıları ve detaylar!

Yeni iPhone 7 Pro Çizimleri ve iPhone 7 Pro Fiyatı!

Apple'ın Eylül ayında tanıtması beklenen iPhone 7 ve iPhone Pro modelleri ile ilgili yeni görseller gelmeye devam ediyor. İşte yeni iPhone 7 Pro görselleri!

3 Farklı iPhone 7 Modeli Üretimi Başladı!

Çin tarafından kısa bir süre önce gelen bilgiye göre iPhone 7 modellerinin üretimine başlandı. Aktarılanlara göre 3 farklı iPhone 7 modeli olacak! iPhone 7 Kasası...

iPhone 7 Kasası Görüntülendi!

iPhone 7 sızıntılarına, bu defa altın renkli iPhone 7 kasası eklenmiş oldu. İşte 4.7inç iPhone 7 gold renkli sızıntı kasa görseli!

iPhone 7 Çizimleri Sızdırıldı!

Yeni sızdırılan iPhone 7 çizimleri, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile ilgili detayları aktarıyor. İşte yeni iPhone 7 çizimleri ve detayları!

iPhone 7 3GB RAM ve Çift Kamera ile Gelebilir!

Apple'ın yeni iPhone modeli iPhone 7 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak iPhone 7 3GB RAM ve çift kamera bilgisi aktarıldı! İşte detaylar!

Öne Çıkan Haberler