Ana Sayfa Etiketler Galaxy note 8 fiyat

Etiket: galaxy note 8 fiyat

Galaxy S8 İçin Hazırlanan Bir Yeni Kılıf Daha Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 için hazırlandığı iddia edilen yeni kılıf örnekleri sızdırıldı. Yeni görseller ile Galaxy S8 tasarımı destekleniyor!

Galaxy S8’in Yeni Render Görselleri Yayınlandı!

Şimdiye kadar gelen Galaxy S8 tasarım bilgileri ve sızıntı Galaxy S8 görsellerinden yola çıkarak hazırlanan Galaxy S8 render görselleri yayınlandı!

Galaxy S8 İçin Hazırlanan Kılıf Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 modeli için hazırlanmış kılıf görselleri sızdırıldı. Gelen yeni görseller, Galaxy S8 tasarımını destekliyor!

Galaxy S8 Sızdırıldı: İlk Samsung Galaxy S8 Görüntüsü!

İlk defa Samsung Galaxy S8 görüntüsü sızdırıldı. İşte yeni Samsung Galaxy S8 görüntüsü ve tüm detaylarıyla Galaxy S8 tasarımı!

Samsung Galaxy S8 Seri Üretimi Başlıyor!

Samsung Galaxy S8 modelinin seri üretimi başlıyor. İşte Samsung Galaxy S8 seri üretimi ve üretim adetleri ile ilgili tüm detaylar!

Samsung Galaxy S8 Basınca Duyarlı Tuşlarla Gelecek!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8 basınca duyarlı tuşlarla gelecek!

Samsung Galaxy S8 S Pen ile Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 modeli için aksesuar olarak yeni bir S Pen duyurulabileceği ile ilgili iddialar gündeme geldi. İşte Samsung Galaxy S8 S Pen detayları!

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri Detaylanıyor!

2017 yılının merakla beklenen akıllı telefon modelleri arasında yer alan Samsung Galaxy S8 teknik özellikleri detaylanmaya başladı!

Yeni Galaxy Modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Olabilir!

Samsung'un yeni Galaxy modelleri, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus olarak iki farklı model olarak tanıtılabilir. İşte detaylar!

Galaxy S8 Bluetooth 5.0 ile Gelebilir!

Samsung’ın 2017 yılında duyuracağı yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8,...

Galaxy S8 Parmak İzi Okuyucusu Nasıl Olacak?

Synaptics firması, Galaxy S8 modelinde kullanılması beklenen yeni parmak izi okuyucu sensör modelini duyurdu. İşte detaylar!

Galaxy S8 Kavisli Ekran ile Gelebilir!

Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 modelini de kavisli ekran ile tanıtacak ve "edge" modeli anlamını kaybedecek. İşte detaylar!

Galaxy S8 Ön Kamerası için Büyük İddia!

Samsung'un yeni Galaxy S8 özellikleri ile ilgili ortaya atılan ön kamera detayı, dikkatleri toplamayı başardı. İşte Galaxy s8 ön kamerası ve detayları!

Galaxy S8 6GB RAM ile Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S8 6GB RAM ile gelebilir!

Galaxy S8 Force Touch Özelliği ile Gelebilir!

Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak, Galaxy S8 Force Touch özelliği ile ilgili bilgiler ortaya çıktı!

Öne Çıkan Haberler