Başkan Obama’dan Galaxy Note 7 Açıklaması!

Başkan Obama'dan Galaxy Note 7 açıklaması geldi. İşte Amerikan Başkanı Barack Obama'nın, Samsung Galaxy Note 7 benzetmesi!

Başkan Obama'dan Galaxy Note 7

Birleşik Devletler Başkanı Barack Obama, kısa bir süre önce yaptığı konuşmada, Galaxy Note 7 patlama olayına göndermede bulundu.

Barack Obama’dan Galaxy Note 7 göndermesi!

galaxy note 7 patlama

Düzenlediği bir basın toplantısında konuşma yapan Barack Obama, konuşmasında Samsung’un Galaxy Note 7 patlama olayına örnek vererek açıklamalarda bulundu.

Kullanıcıların, Galaxy Note 7 patlama sonrasında Samsung tarafından değiştirme programı sırasında yeniden Galaxy Note 7 kullandıklarını, lakin, Amerika’nın aynı sorunlu şeyleri yeniden yapmayacağını vurguladı.

Amerika’nın gidişatı ile Galaxy Note 7 patlama sorunu ve sonrasında kullanıcıların Galaxy Note 7 kullanımını benzeterek bir açıklama yapan Başkan Obama, en sonunda Galaxy Note 7 tartışmalarında, farklı bir açıdan da olsa yerini almış oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.