Asus ZenWatch 3 Türkiye’de! İşte ZenWatch 3 Fiyatı!

Asus'un yeni akıllı saat modeli Asus ZenWatch 3 Türkiye'de satışa sunuldu. İşte yeni Asus ZenWatch 3 fiyatı ile ilgili detaylar!

Asus ZenWatch 3

Asus markasının yeni akıllı saat modeli Asus ZenWatch 3, n11 e-ticaret platformu üzerinden satışa sunuldu. Resmi satış öncesi ilk kez ülkemizde satışan sunulan ZenWatch 3, fiyatı ile diğer Apple Watch modelleri ile rekabet edecek gibi görünüyor.

Asus ZenWatch 3 özellikleri!

Asus ZenWatch 3

Öncelikle Asus ZenWatch 3 teknik özelliklerine değinmek gerekirse, detaylar şu şekilde:

1.39-inç büyüklüğünde ve 400×400 çözünürlüğünde AMOLED ekran

Qualcomm Snapdragon Wear 2100 işlemci

Android Wear 2.0 işletim sistemi

4GB dahili depolama alanı

512MB RAM

341mAh büyüklüğünde batarya

IP67 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası

10mm incelikteki kasa

ZenWatch 3 Türkiye fiyatı!

Son olarak belirtmek gerekirse ZenWatch 3 fiyatı, 1599TL olarak satışa sunulmuş durumda. Şu an için resmi olarak Asus tarafından satışa sunulmuş olmadığını da hatırlatmak gerekiyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.