Asus Zenfone 2, 13 Mayıs Tarihinde Amerika’da Satışlara Başlıyor!

Asus Zenfone 2, 13 Mayıs Tarihinde Amerika’ da Satışlara Başlıyor! - habertekno.com - habertekno - güncel teknoloji haberleri - en son teknoloji haberleri

Asus’ un akıllı telefon kanadındaki atılımı olan ZenFone modelinin devamı olan ZenFone 2, özellikle öne çıkartılan 4 GB boyutundaki sistem belleği ile büyük ilgi görmüştü. Her ne kadar orta segment olarak konumlandırılsa da, rakiplerinin orta segment cihazlarından daha fazlasını sunmayı amaçlayan bir cihaz profili çikmekteydi. Tanıtılmasının üzerinden uzun süre geçmesine rağmen henüz resmi olarak satışına başlamamış olan ZenFone 2, Asus tarafından gelen bilgiye göre ilk olarak 18 Mayıs tarihinde Kuzey Amerika’ da satışlarına başlayacak.

Asus Zenfone 2, 13 Mayıs Tarihinde Amerika’ da Satışlara Başlıyor! - habertekno.com - habertekno - güncel teknoloji haberleri - en son teknoloji haberleri - zenfone 2 asusu

Asus ZenFone 2’ nin merakla beklenişinin ardındaki en büyük etmenler arasında ise, hiç şüphesiz nasıl bir fiyatlandırma ile satışa çıkacağı bulunuyor. 4 GB ve 2 GB olmak üzere iki farklı sistem belleği seçeneği ile gelecek olan Zenfone 2, fiyat beklentileri noktasında ise Amerika için sırasıyla 300 – 400 Dolar ve 200 – 300 Dolar seviyelerinde olacağı yönünde şekilleniyor.

Ancak bu fiyatlandırma aralığı resmi bir açıklamaya dayanmıyor. İlk Zenfone modeli ile paralel fiyatlandırma stratejisi gösterileceği düşünülerek öngörülen bu Amerika fiyatlarının yanı sıra Zenfone 2, ülkemizde de özellikle fiyat konusunda merakla beklenen cihazların en başında yer alıyor.

Ülkemizde ne zaman resmi olarak satışa sunulacağı hakkında ise Asus tarafından, Zenfone 2 için herhangi bir resmi açıklama henüz bulunmuyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here