Asus CEO: Asus ZenWatch 2 Haziran Ayında Geliyor!

Android Wear işletim sisteminin yayınlanmasının ardından özellikle Android kanadındaki önemli isimler mevcut akıllı saat modellerini güncelleme yolundalar. Son gelen Samsung’ un Gear A isimli yeni nesil olarak akıllı saati haberlerinden sonra, şimdide doğrudan Asus tarafından yeni ZenWatch 2 modelinin çıkış tarihi ile ilgili açıklama yapıldı.

Asus CEO Asus ZenWatch 2 Bu Yaz Duyurulacak! - habertekno.com - erenertem - haber tekno - güncel teknoloji haberleri (2)

Asus’ un CEO’ su olan Jerry Shen, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, yeni nesil akıllı saatleri ZenWatch 2’ nin Haziran ayı başında resmiyet kazanacağı dile getirdi.

Bununla beraber Shen, ZenWatch 2’ nin özellikle batarya konusunda büyük geliştirmeler içerdiğini ve yeni kullanım detaylarıyla, kullanıcı deneyimlerini üst düzeylere çıkaracak potansiyele sahip olduğunu da açıklamasına ekledi.

LG’ nin Urban isimli akıllı saatinin ardından Android Wear dünyasının yeni üyeleri de 2015 yılının üçüncü çeyreğinden birer birer yerlerini alacaklar gibi gözüküyor. Getirdikleri teknolojiler ile de özellikle isminden sık sık söz ettiren Apple Watch ile nasıl bir rekabet içerisinde olacakları da yine merak edilenler arasında yer alıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here