Arif v 216 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı!

Arif v 216 fragmanı resmi olarak yayınlandı ve vizyon tarihi için geri sayım başladı. İşte Cem Yılmaz'ın Arif v 216 filminin fragmanı ve vizyon tarihi!

Arif v 216

Arif v 216 filmi için geri sayım başladı. Kısa bir süre önce de Cem Yılmaz’ın başrolünü üstlendiği yeni Arif v 216 fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda filmin öne çıkan sahnelerine yer veriliyor.

Arifv216 fragmanı yayınlandı!

Arif v 216

Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü isminin yer aldığı ve Arif v 216 oyuncuları arasında; Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Seda Bakan, Mert Fırat ve Çağlar Çorumlu gibi oyuncuların yer aldığı yeni film, GORA’dan 216 isimli robotun insan olmaya karar vermesi ve dünyaya dönmesini konu alıyor.

Arif v 216

Yeni yayınlanan fragman ile birlikte “Arif v 216 ne zaman vizyonda?” sorusuna da resmi olarak yanıt gelmiş oldu. Buna göre 5 Ocak 2018 tarihi itibariyle Arifv216 sinemalarda olacak.

Nitekim 2018 yılının ilk ayları, yerli komedi filmleri arasına bir yeni Cem Yılmaz önderliğindeki filmi kapsıyor olacak.

İşte henüz daha yeni yayınlanan fragman!

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.