Apple, Yeni iPhone X Reklam Filmleri Yayınladı!

Apple, iPhone X modeli için yeni reklam filmleri yayınladı. İşte yayınlanan yeni iPhone X reklamları ile ilgili tüm detaylar!

Yeni iPhone X Reklam Filmleri

Apple, iPhone X modeli ile ilgili sürdürdüğü reklam kampanyalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Son olarak da yeni iPhone X özellikleri üzerine hazırlanmış yeni reklam filmleri yayınlandı. Apple, bu defa temel olarak iki farklı konu üzerinde duruyor.

Apple, Aminoji ve Face ID üzerinde duruyor!

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde de resmi olarak satışları başlayan iPhone X, 156 ülkede resmi olarak satışa çıkmış durumda. Bu süreçte yeni reklam kampanyaları da oluşturulmaya başladı.

Yeni iPhone X Reklam Filmleri

Apple tarafından yeni yayınlanan dört farklı reklam, Face ID ve Animoji özelliği üzerinde duruyor. Karanlıkta yüz tanıma özelliği Face ID’nin kullanılabilmesi, Animoji özelliği ile eğlenceli mesajların oluşturulabilmesi ve güvenlik konusunda Face ID ile güvenli ödeme yapılabileceği gibi konular üzerine durulmuş. Ek olarak Face ID kullanımının uzun sürelere yayıldığı durumlarda, çok daha iyi tanımlama yapılabileceği gibi öne çıkartılan maddeler bulunuyor.

Daha önce de yeni iPhone X modelinin en çok Animoji ve Face ID özellikleri ile dikkat çektiği yönünde çıkarımlar kendini göstermişti. Anlaşılan o ki Apple da bu çıkarım üzerinde hemfikir olmuş durumda. 2018 yılına doğru ilerlerken, Apple haberleri daha çok reklam kampanyaları ile şekillenecek gibi görünüyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here