Apple Wireless Kulaklık AirPods Duyuruldu!

Apple, yeni kablosuz kulaklığı Apple AirPods modelini duyurdu. İşte Wireless Apple AirPods özellikleri ve ilgili tüm detayları!

AirPods

Apple, düzenlediği özel etkinlik kapsamında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine ek olarak AirPods isimli yeni Wireless kulanlığını da duyurdu.

AirPods

AirPods özellikleri!

Açıklanan bilgilere yeni AirPods özellikleri arasında en dikkat çeken detay, Wireless teknolojisini kullanması oldu. Apple tarafında geliştirilen yeni Wireless AirPods kulaklıklar, ayrıca yine Apple tarafından geliştirilen W1 isimli işlemciden gücünü alıyor.

Taptic Engine desteğinin AirPods modelinde de olduğu belirtilirken, hafif vuruşlar ile Siri veya müzik uygulaması üzerinde etkinlik sağlanabiliyor.

Apple tarafından açıklanan bilgilere göre yeni AirPods kulaklıklar, tek şarj ile 5 saat kullanım imkanı sağlıyor. Dahili kutusu ile birlikte gelen yeni Wireless AirPods kulaklıklar, kutusu aracılığıyla şarj ediliyor ve bu kutu da ayrıca AirPods için taşınabilir batarya görevi üstlenebiliyor.

Bunlara ek olarak yeni kablosuz kulaklık AirPods, konuşma sırasında oluşan titreşimleri algılayabiliyor. Böylece konuşma deneyimini üst seviyeye çıkartabiliyor.

AirPods fiyatı!

Açıklanan bilgilere göre yeni Apple AirPods fiyatı 159 olarak belirlenmiş.
apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-2

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-4

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-5

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-6

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-7

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-8

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-9

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-10

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-11

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-12

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-14

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-15

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-16

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-17

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-18

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.