Haber Tekno Sosyal Medya
AirPods

Teknoloji

Apple Wireless Kulaklık AirPods Duyuruldu!

Apple AirPods resmi olarak tanıtıldı.

Apple, düzenlediği özel etkinlik kapsamında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine ek olarak AirPods isimli yeni Wireless kulanlığını da duyurdu.

AirPods

AirPods özellikleri!

Açıklanan bilgilere yeni AirPods özellikleri arasında en dikkat çeken detay, Wireless teknolojisini kullanması oldu. Apple tarafında geliştirilen yeni Wireless AirPods kulaklıklar, ayrıca yine Apple tarafından geliştirilen W1 isimli işlemciden gücünü alıyor.

apple-wireless-kulaklik-airpods-duyuruldu-haber-tekno-2

Taptic Engine desteğinin AirPods modelinde de olduğu belirtilirken, hafif vuruşlar ile Siri veya müzik uygulaması üzerinde etkinlik sağlanabiliyor.

Apple tarafından açıklanan bilgilere göre yeni AirPods kulaklıklar, tek şarj ile 5 saat kullanım imkanı sağlıyor. Dahili kutusu ile birlikte gelen yeni Wireless AirPods kulaklıklar, kutusu aracılığıyla şarj ediliyor ve bu kutu da ayrıca AirPods için taşınabilir batarya görevi üstlenebiliyor. Bunlara ek olarak yeni kablosuz kulaklık AirPods, konuşma sırasında oluşan titreşimleri algılayabiliyor. Böylece konuşma deneyimini üst seviyeye çıkartabiliyor. Açıklanan bilgilere göre yeni Apple AirPods fiyatı 159 olarak belirlenmiş.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Teknoloji

Üste çık