Apple Watch Series 3 ile İlgili Detaylar Gelmeye Başladı!

Apple Watch Series 3 çıkış tarihi ve çalışmaları ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. İşte Apple Watch Series 3 ile ilgili gelen yeni detaylar!

Apple Watch Series 3

Apple’ın yeni akıllı saat modeli Apple Watch Series 3 çıkış tarihi ve özellikleri ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Apple Watch Series 3 ne zaman çıkacak?

Çinli Economic Daily News tarafından aktarılan bilgilere göre Apple, Apple Watch Series 3 için temel olarak iki geliştirme noktası üzerinde duruyor: performans ve pil ömrü! Ayrıca, yine aktarılan bilgilere göre Apple Watch Series 3 çıkış tarihi olarak 2017 yılının üçüncü çeyreği için planlamalar yapılıyor.

Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3 ile neler değişecek?

Belirtildiği gibi Apple Watch Series 3, daha uzun bir batarya ömrü sunmak adına yoğun mesai altında geliştiriliyor. Öte yandan Apple, Apple Watch Series 3 ile birlikte yeni bir tasarım hazırlayacak.

Economic Daily News tarafından aktarılan bilgilere göre Apple Watch Series 2, mevcut Apple Watch kullanıcılarının aynı tasarım sebebi ile dikkatini çekmemiş durumda. Olayın böyle olması da, Apple’ın Apple Watch Series 3 ile farklı bir tasarıma geçiş yapacağı ihtimallerini güçlendiriyor. Zira, satış miktarları üzerinde aynı tasarımı devam ettirmek, firma tarafına olumsuz bir gelişme olarak yansıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here