apple watch series 2

Apple, yeni akıllı saat modeli olan Apple Watch Series 2‘yi duyurdu. Peki, Apple Watch Series 2 özellikleri nasıl? İşte Apple Watch Series 2 özellikleri ve tüm detayları!

Apple Watch Series 2 özellikleri!

Apple, düzenlediği özel etkinlik kapsamında yeni akıllı saat modeli Apple Watch Series 2’yi duyurdu. Apple Watch Series 2 özellikleri ise, birçok farklı alandaki geliştirmeleri ile ilk Apple Watch’tan ayrılıyor.

Buna göre yeni Apple Watch Series 2 özellikleri arasında ilk olarak, yeni geliştirilen S2 isimli yonga seti yer alıyor. Açıklanan bilgilere göre çift çekirdekli yen, Apple Watch Series 2 S2 yonga seti, ilk Apple Watch modeline göre %50 daha hızlı.

Grafik tarafında ise Apple Watch Series 2 modeli S2 yonga seti ile ilk Apple Watch’tan 2 kat daha hızlı grafik birimine sahip.

Bunlarla birlikte yeni Apple Watch Series 2 ekranı, önceki modele göre 2 kat daha fazla parlaklık sunabiliyor.

apple watch series 2

Tasarım noktasında Apple Watch Series 2, ilk Apple Watch modeli ile aynı tasarımı taşıyor.

Apple Watch Series 2 su geçirmez özelliği ile geliyor!

Bir diğer dikkat çeken nokta ise yeni Apple Watch Series 2 modelinin, 50 metreye kadar su geçirmez özelliğine sahip olması.

apple watch series 2

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre, Apple Watch Series 2 su geçirmezlik özelliği çok ciddi testlerden geçmiş.

Apple Watch Series 2 dahili GPS özelliğine sahip!

Son olarak belirtmek gerekirse yeni Apple Watch Series 2 modeli, dahili GPS özelliğine sahip olacak. Böylece yeni Apple Watch Series 2, GPS gereksinimleri için iPhone’a bağlı olma gereksinimi duymayacak.

Apple Watch Series 2 seramik materyal ile geliyor!

Paslanmaz çelikten 2 kat daha sağlam olduğu iddiası ile duyurulan yeni Apple Watch Series 2 seramik modeli, beyaz rengi ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Apple Watch Series 2 16 Eylül 2016’ta çıkış tapacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Apple, ilk Apple Watch modelinin ismini Apple Watch Series 1 olarak değiştirdi ve Apple Watch Series 2‘de ki çift çekirdekli S2 yonga setini, Apple Watch Series 1 ile satmaya devam edecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here