Apple’ın, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte duyurduğu yeni akıllı saat modeli Apple Watch Series 2, beklentilerin aksine aynı tasarım anlayışına sahip, teknoloji olarak güncellenmiş bir yeni model olarak lanse edildi.

Her ne kadar akıllı saat pazarı, ciddi anlamda duraksamaya doğru ilerlese de Apple, güncel akıllı saat modeli Apple Watch Series 2 için reklam kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Son yayınlanan Apple Watch Series 2 reklam kampanyalarının odağı ise, kullanıcıları spora ve harekete teşvik olmuş durumda.

Apple Watch Series 2

Yeni Apple Watch Series 2 reklamları!

Ülkemizde de Apple satış ortakları tarafından doğrudan TV aracılığı ile yayınlanan Apple reklamlarının son ürün odağı, Apple Watch Series 2 oldu. Apple tarafından hazırlanan reklam filmleri, kullanıcıları spora, dansa ve dış mekan aktivitelerine davet ediyor. Elbette ki Apple Watch Series 2 ile birlikte.

 

 

 

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.