Apple Watch Mağazalarda Yer Almaya Başladı!

Apple’ ın şimdiye kadarki en sıkıntılı tedarik sürecini yaşayan modeli hiç kuşkusuz Apple Watch oldu. Henüz bu sıkıntıların Apple tarafından bilinçli olarak yapılıp yapılmadığı tartışmaları sona ermemişken, Apple Watch modelleri, belirli Apple Store vitrinlerinde yer almaya başladı.

Apple Watch Mağazalarda Yer Almaya Başladı! - habertekno.com - habertekno - teknohaber -2-

Satışa çıkmasının üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen hala tedarik noktasında Apple, kullanıcılarına uzun süreler taahhüt ediyor. Her ne kadar Amerika başta olmak üzere belirli yerlerdeki mağazalarında, vitrinlerde kullanıcıların seçimlerine yardım için teşhire birçok Apple Watch ürünü çıkmış olsa da ne yazık ki hala kullanıcılar, Apple Mağazalarına giderek doğrudan Apple Watch alamıyorlar.

Apple Store dahi talepler için belirli süre taahhütleri sunuyor. Anlaşılan o ki yeni Apple Watch modeline kadar Apple’ ın bu tedarik süreci rayına oturmayacak. Ancak daha öncede belirtildiği gibi bunun Apple tarafından uygulanan, arz talep oranını yüksek tutmak adına oluşturduğu bir satış stratejisi olup olmadığı da meraklı gözlerden kaçmıyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.