Apple Watch Mağazalarda Yer Almaya Başladı!

Apple’ ın şimdiye kadarki en sıkıntılı tedarik sürecini yaşayan modeli hiç kuşkusuz Apple Watch oldu. Henüz bu sıkıntıların Apple tarafından bilinçli olarak yapılıp yapılmadığı tartışmaları sona ermemişken, Apple Watch modelleri, belirli Apple Store vitrinlerinde yer almaya başladı.

Apple Watch Mağazalarda Yer Almaya Başladı! - habertekno.com - habertekno - teknohaber -2-

Satışa çıkmasının üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen hala tedarik noktasında Apple, kullanıcılarına uzun süreler taahhüt ediyor. Her ne kadar Amerika başta olmak üzere belirli yerlerdeki mağazalarında, vitrinlerde kullanıcıların seçimlerine yardım için teşhire birçok Apple Watch ürünü çıkmış olsa da ne yazık ki hala kullanıcılar, Apple Mağazalarına giderek doğrudan Apple Watch alamıyorlar.

Apple Store dahi talepler için belirli süre taahhütleri sunuyor. Anlaşılan o ki yeni Apple Watch modeline kadar Apple’ ın bu tedarik süreci rayına oturmayacak. Ancak daha öncede belirtildiği gibi bunun Apple tarafından uygulanan, arz talep oranını yüksek tutmak adına oluşturduğu bir satış stratejisi olup olmadığı da meraklı gözlerden kaçmıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here