Apple Watch İlk Güncellemesini Aldı!

Apple’ ın giyilebilir teknolojiler alanına Apple Watch ile adım atmasının ardından, özellikle kendi ekosistemi içerisinde büyük ilgi gördü. Tanıtımından uzun bir süre sonra ön siparişe ve ardından teslimatlarına başlanan Apple Watch, kullanıcılardan aldığı veriler doğrultusunda ilk güncellemesinide gün itibariyle almış oldu. 

 
1.0 sürümünü taşıyan Apple Watch ürünleri güncelleme ile birlikte 1.0.1 sürimüne yükseldi. 

51 mb boyutunda olan söz konusu güncelleme, çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri sağlıyor. 

Apple’ ın kullanıcılardan aldığı geri dönüşler neticesinde, özellikle performans iyileştirme noktasında sık sık güncelleme alacağı da söylenenler arasında ayrıca yer almakta. 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.