Apple Watch için İlk Kutu Açılımı Videosu Yayınlandı!

Kutu açılış videoları birkaç yıl önce büyük popülarite kazandı ve yeni ürünler için bir ritüel haline geldi. Bu noktada Apple’ ın 2010 yılından bu yana tanıttığı ilk yeni ürün modeli olan Apple Watch için de bir kullanıcı tarafından kutu açılımı videosu yayınlandı.

Bilindiği gibi Apple bugün itibariyle bir süredir ön siparişte olan Apple Watch ürünlerinin teslimatına başladı. Kademeli olarak siparişleri tamamlamaya çalışan Apple, ayrıca sık sık ön sipariş veren kullanıcılarına siparişleri ile ilgili bilgiler vermekteydi.

İlk teslimat günü Apple Watch teslim alan bir kullanıcıda bu durumu kutu açılışını yaptığı bir video ile göstermeyi tercih etti. Genel olarak kutu tasarımının iPhone 6 kutusunda ki sadelikle benzerlik gösterdiğini söylemek mümkün. Diğer yandan Apple, ürünü daha çok bir saat konseptine uygun şekilde olabildiğince sade sunmayı tercih etmişe benziyor.

Söz konusu videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.