Haber Tekno Sosyal Medya

Apple Watch için App Store Görüntülendi!

Haberler

Apple Watch için App Store Görüntülendi!

Bir süredir ön sipariş aşamasında olan Apple Watch, geçtiğimiz günlerde siparişleri işleme koymaya nihayet başladı. Bir süredir de bu aşama süresince geliştiriciler, Apple Watch için uygulama geliştirmeye devam etmekteydi. Siparişlerin işleme alınmasının ardından Apple, WatchKit isimli Apple Watch uygulamalarını içeren App Store’ u erişime açtı.

iOS cihazlarda görüntülenebilen WatchKit için App Store, şu an 35 uygulama barındırıyor. Bu uygulamalardan ise Flipboard, Evernote, Twitter ve Instagram öne çıkanlardan oluyor.

Apple Watch için App Store Görüntülendi! - habertekno.com - teknoloji haberleri (2)

Apple Watch siparişleri resmi olarak 24 Nisan tarihinde ilk gönderilerini yapmaya başlayacak. Öngörülere göre de 8 Mayıs tarihine kadar ön siparişler tamamlanmış olacak. Zira tüm ön siparişler aynı zamanda gönderime geçemiyor. Bundan dolayı da Apple, Apple Watch ön siparişi verenlere de bilgilendirme mailleri atarak kullanıcıları siparişleri ile ilgili haberdar ediyor.

Şu an için 35 uygulama kapsayan WatchKit uygulama mağazası, ürünlerin dağıtımıyla beraber de kısa zamanda geniş alanlara yayılacak olduğunu söylemek, yanlış olmayacaktır.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık