Apple Watch Edition Satışa Sunuldu!

Bilindiği gibi Apple, akıllı saatlerini üç farkı kategoriye ayırmış ve donanımsal olarak olmasa da materyal ve kaplama noktasında farklılıklar sunmuştu. Bu üç farklı ürünler arasından ise en dikkat çekici akıllı saat olan Apple Watch Edition, Apple Watch ve Watch Sport modellerinden sonra satışa sunulmuş oldu.

Apple Watch Edition Satışa Sunuldu

Altın kasası ile dikkat çeken Apple Watch Edition 10,000 dolar başlangıç fiyatlarıyla Amerika çevrimiçi Apple mağazasında satışa sunulmuş durumda. Farklı seçenekleri ile 10,000 ve 17,000 dolar aralığında fiyatlandırmalara sahip olan Apple Watch Edition, özellikle lüks klasik saat konseptine ayak uydurmaya çalışılan bir prensibe sahip olam yönünde adımlar attığı da söylenebilir.

Ülkemizde Apple Watch satışlarının resmi olarak ne zaman satışa sunulacağı için ise net bir tarih henüz açıklanmış değil. Ancak son gelen Apple Watch güncellemesinde hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerin yanı sıra eklenen yeni dillerin arasında Türkçe dilimizin de yer alması, birkaç ay içerisinde Apple’ ın resmi mağazalarında satışa sunmayı düşündüğü görüşünü ortaya çıkartabilir.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.