Apple Watch Edition için İlk Kutu Açılımı Videosu Yayınlandı!

Kutu açılımı geleneğinin son örneği ise kısa zaman önce satışa sunulan Apple’ ın Apple Watch Edition akıllı saat modeli oldu. Söz konusu video kapsamında 10,000 dolar değerine sahip, 42mm 18 ayar sarı altın Apple Watch Edition kutusu açılıyor.

Apple Watch Edition için İlk Kutu Açılımı Videosu Yayınlandı! - habertekno.com - habertekno - teknohaber - güncel teknoloji haberleri (1)

Apple Watch ile benzer kutu tasarımına sahip olan Apple Watch Edition, farklılığı ise saklama kutusunda gösteriyor. Diğer iki modele nazaran plastik yerine deri saklama kutusu ile gelen Apple Watch, lacivert deri rengine sahip.

Apple Watch Edition modelinin ilk kutu açılımı videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.