Apple VR

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik kategorisinde birçok firma son tüketici ürünleri ile tüketicilerin karşısında yerini alıyor. Bu kategorilerde Apple, henüz sessizliğini bozmuş değil. Lakin, Apple VR ve AR konularında uzman kişileri iş almaya devam ediyor!

Apple VR ve AR ürünleri hazırlıyor!

Apple

Gelen yeni bilgilere göre Apple, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik konularında uzman kişileri bünyesine katmaya devam ediyor. Financial Times tarafından aktarılan bilgilere göre ise Apple, hali hazırda yüzlerce çalışanı ile sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Daha önce de Apple CEO’su, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik konuları üzerine birçok farklı platformda açıklama yapmıştı. İş alımlarının son hızla devam etmesi de, Apple’ın sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik konuları üzerine yoğun çalışmalar sürdürdüğünü kanıtlıyor.

Apple VR ve Apple AR kaskları 2017’de gelebilir!

Öyle görünüyor ki yakın zaman içinde Apple VR veya Apple AR(artırılmış gerçeklik) ürünlerinin tanıtılması şaşırtıcı olmayacak. Beklentiler ise, Apple’ın iPhone’un 10. yılını kutlayacağı 2017 yılına çevrilmiş durumda.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here