Apple TV için Amazon Prime Video Yayınlandı!

Amazon Prime Video uzun bir bekleyiş sonrasında en nihayet Apple TV için yayınlandı. İşte Apple TV için Amazon Prime Video detayları!

Apple TV 4k

Amazon Prime Video uygulaması en sonunda Apple TV için resmi olarak yayınlandı. Yaklaşık 6 aylık bir beklemeden sonra gelen Apple TV için Amazon Prime Video, kullanıcıların beğenisine sunuldu!

Amazon Prime Video uygulaması Apple TV için yayınlandı!

Apple TV 4k

Tim Cook tarafından yaklaşık 6 ay önce yıl sonuna kadar yayınlanacağı söylenen Amazon’un Prime Video Apple TV uygulaması, tam da beklendiği üzere 2018 yılından önce çıkışını yaptı.

Apple TV

5.0 sürümü ile güncellenen yeni uygulama, yayınlanmasının hemen ardından iPhone X desteği de sunmaya başladı. Yeni uygulama üçüncü nesil Apple TV ve daha sonrası cihazlarda kullanılabiliyor.

Amazon Prime Video nedir?

Kısaca Amazon Prime Video uygulamasına da değinmek gerekirse tıpkı Hulu ve Netflix gibi bir servis ile karşı karşıya olunacağını söylemek gerekiyor. Bu konu ile ilgili olarak kısa bir süre önce de Amazon üzerinden yeniden Apple TV satışları başlamış durumda. Hatırlatmak gerekirse 2015 yılından bu yana Amazon’da resmi olarak Apple TV satışları yapılmamaktaydı. Yeni uygulamanın yayınlanması ile beraber satışlar da başlamış gibi görünüyor.

Son olarak belirtmek gerekirse bir süre önce de Amazon Türkiye’nin ne zaman satışlara başlayacağı ile ilgili de ilk bilgiler gündeme gelmişti.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here