Apple Thunderbolt Monitör Üretimi Durduruldu!

Apple Thunderbolt monitör üretimi sona eriyor. İşte Apple Thunderbolt monitörleri ile ilgili tüm detaylar!

Apple Thunderbolt Monitör

Apple’ın, çok uzun süredir satışını gerçekleştirdiği Thunderbolt monitör, resmi açıklama ile üretimine son verilen ürünler arasında yerini aldı.

Apple Thunderbolt Monitör üretimi durduruldu!

Apple Thunderbolt Monitör

Doğrudan Apple tarafından yapılan açıklamaya göre Thunderbolt monitör, bundan böyle üretilmeyecek. Tüm dünyada kalan stokların bitmesi ile Apple Store üzerinden de kaldırılacak olan Thunderbolt monitör ile ilgili daha farklı açıklamalar yapılmadı.

Apple Thunderbolt Monitör

Çok uzun bir süredir, özellikle MacBook modelleri ile birlikte başarılı bir şekilde çalışan ve Thunderbolt bağlantı arabirimini kullanıyor olmasından ismini alan Thunderbolt monitör, mazideki yerini almış oldu. Şu an için Apple, Thunderbolt monitör modellerini yenileyecek mi, yoksa tamamiyle monitör üretimini bıraktı mı soruları, cevap bulmuş değil. İlerleyen zamanlarda yeni bir Thunderbolt monitör modeli satış başlayacak mı, bekleyip göreceğiz.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.