Apple, Tamir Görmüş Apple Watch Series 1 ve Series 2 Satışlarına Başladı!

Apple, tamir görmüş Apple Watch Series 1 ve Series 2 satışlarına başladı. İşte yenilenmiş Apple Watch Series 1 ve Series 2 satışlarının detayları!

Tamir Görmüş Apple Watch Series 1 ve Series 2

Geride bıraktığımız günlerde Apple, hem önceki hem de güncel akıllı saat modelleri Apple Watch Series 1 ve Series 2 için refurbished-yenilenmiş satışlarına başladı.

Refurbished Apple Watch Series 1 ve Series 2 satışları başladı!

Tamir Görmüş Apple Watch Series 1 ve Series 2

Buna göre Apple’ın yenilenmiş-tamir görmüş Apple Watch Series 1 ve Series 2 fiyatlarında konfigürasyona göre yüzde 40 seviyesinde fiyat düşüşü bulunuyor.

Örnek vermek gerekirse yenilenmiş-tamir-görmüş 38mm alüminyum Apple Watch Series 1 229 dolar olarak satışa çıkartıldı.

Son olarak belirtmek gerekirse Apple’ın yenilenmiş Apple Watch Series 1 ve Series 2 satışları, ülkemiz için şu an geçerli değil. İlerleyen zamanlarda Apple’ın yenilenmiş cihazlarının ülkemizdeki satış politikasının ne duruma geleceği, hala netlik kazanmış değil.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.