Apple Store

Apple’ın, müşterileri tarafından beğenilerek ziyaret edilen ve bir ürün satış alanından daha samimi bir ortam hissi uyandıran Apple Store, isim ve konsept anlamında değişikliklere gidiyor. Apple’ın istediği değişimde Apple Store ismi, iki yeni isim ile yer değiştirecek ve artık mağazalar, bir etkinlik alanı prensibini taşıyacak.

Apple Store’un ismi değişiyor!

Edinilen bilgilere göre Apple Store’ların isimleri; Apple Union Square ve Apple Valley Fair olarak düzenlenecek. Bu düzenlemenin altında yatan sebep ise Apple’ın, satış mağazalarını bir etkinlik alanına getirmek istemesi.

Apple Store

Apple mağaza konsepti değişiyor!

Örnek vermek gerekirse Apple Union Square, Apple ürünlerinin satıldığı bir mağaza olduğu kadar; konserler, açık hava gösterileri, sanat galerileri ve fotoğraf sergileri gibi etkinlikleri de bünyesinde müşteriler ile buluşturacak.

Böylece Apple, Apple Store mağaza konseptini bir adım daha ileriye götürüp, bir mağazadan çok daha fazlasını sunmaya çalışacak.

Öte yandan Apple Store isminde yaşanacak değişim, online mağaza için de geçerli olacak. Dile getirilenlere göre Apple Store olarak anılan Apple mağazaları, böylece kullanıcılar tarafından sadece Apple olarak bilinecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here