Haber Tekno Sosyal Medya

Apple Pencil 2 Duyurulabilir!

Apple Pencil 2

Mobil Teknoloji Haberleri

Apple Pencil 2 Duyurulabilir!

Apple’ın bu yıl düzenleyeceği yeni iPad etkinliğinde, Apple Pencil 2 modelinin de duyurulabileceği gündeme geldi. İşte detaylar!

Apple’ın bu yıl düzenleyeceği etkinlik ile yeni iPad modellerini tanıtması bekleniyor. Gelen yeni bilgilere göre ise Apple, yeni iPad modelleri ile birlikte yeni nesil Apple Pencil modelini de duyurabilir.

Apple Pencil 2 söylentileri gündemde!

Apple Pencil 2

Çin kaynaklı gelen yeni bilgilere göre Apple, ikinci nesil Apple Pencil modeli ile birlikte, Apple Pencil kullanımında eleştirilen birtakım eksikliklere çözüm getiren detayları, revize edilmiş Apple Pencil ile tanıtacak.

İlk Apple Pencil ile kullanıcılar; kalemin iPad Pro ile birlikte taşınması konusunda ortak bir eleştiri getiriyordu. Zira Apple, Smart Cover gibi Apple Pencil’ı iPad üzerine mıknatıs sistemi ile yapıştıran bir özellik sunmamıştı. Söz konusu bu eksikliğin, yeni Apple Pencil ile birlikte aşılacağı vurgulanıyor.

Apple Pencil 2

Bunlarla birlikte, genel olarak kullanıcı deneyimini artıracak birkaç düzenlemenin de yeni model ile sunulması bekleniyor. Son olarak belirtmek gerekirse Apple, yeni Apple Pencil modelini, Apple Pencil 2 ismi yerine, Apple Pencil Series 2 ismi ile de duyurulabilir.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam Android Haberleri
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Teknoloji Haberleri

Üste çık