Apple Özel Etkinliği Canlı Yayını Nasıl İzlenir?

Apple Özel Etkinliği, bugün Türkiye saati ile 20:00'da başlayacak. Peki, Apple Özel Etkinliği canlı yayını nasıl izlenir?

Apple, geçtiğimiz günlerde 27 Ekim tarihinde bir etkinlik düzenleyeceğini duyurmuştu. Apple Özel Etkinliği olarak isimlendirilen bu etkinlik için o gün geldi çattı. Yeni MacBook ve iPad modellerinin gösterileceği Apple Özel Etkinliği, canlı yayın ile tüm dünyada yayınlanacak.

Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak olan Apple Özel Etkinliği canlı yayınının nasıl izleneceğini sizlerle paylaşıyoruz. Etkinlik saatinde apple.com/tr sitesi üzerinden canlı yayın başlayacak. Ancak her cihazdan bu canlı yayın izlenemeyecek.

apple

Apple Özel Etkinliği hangi cihaz ve işletim sistemlerinde izlenebilecek?

iOS 7 ve üzeri yüklü iPhone, iPad, veya iPod touch‘ta, macOS 10.8.5 ve üzeri yüklü macOS sürümlerinde, Windows 10’da yer alan Edge tarayıcısında ve 2. ve 3. nesil Apple TV modelleri üzerinde Apple Özel Etkinliği canlı olarak yayınlanacak.

Apple Özel Etkinliği’ne yeni MacBook modelleri damgasını vuracağa benziyor. OLED panelli ve parmak izi okuyucusunun yer alacağı yeni MacBook modelleri, güncellenmiş Intel Skylake işlemcisi ile isminden yine söz ettirecek.

Apple Özel Etkinliği’nde tanıtılacak yeni ürünlerin detaylarını akşam saatlerinde sitemizde bulabilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here