Haber Tekno Sosyal Medya
Steve Wozniak ve iPhone X

Akıllı Telefon

Apple Kurucu Ortağından iPhone X Açıklaması!

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, Apple’ın yeni iPhone X modeli ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Steve Wozniak’ın iPhone X açıklaması!

Steve Jobs ile birlikte Apple’ın temelleri atan Stephen Gary Wozniak, yeni iPhone X modeli ile ilgili açıklamalarda bulundu. Daha çok Steve Wozniak kısaltması ile anılan Apple kurucuğu ortağının açıklamaları, bu defa Apple için olumlu bir çerçevede kaldı.

Steve Wozniak’tan iPhone X açıklaması!

Steve Wozniak

Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak

Kimi dönem yaptığı dikkat çeken açıklamalar ile teknoloji dünyasında isminden söz ettirmeyi başaran Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, katıldığı bir etkinlik kapsamında kendisine yöneltilen iPhone X ile ilgili soruları yanıtladı.

Apple’ın yeni iPhone X modelinden oldukça memnun olduğuna ifade eden Wozniak, her ne kadar yeni model karşısında iyimser bir tavır sergilese de yeni iPhone modelini kısa zaman içerisinde almayı düşünmediğini belirtti. Yeni iPhone X’ten memnun olmasına karşın çıkış gününde satın alan isimler arasında yer almayacağının sebebi ile ilgili ise net bir ifade kullanmadı.

3 Kasım tarihinde satışlarına başlanacak olan iPhone X sahipleri arasında, öyle görünüyor ki ilk günlerde Steve Wozniak ismi yer almıyor olacak. Şimdiye kadar ilk defa yeni bir iPhone modelini çıkış gününde almayı düşünmediğini ifade eden Wozniak, bu açıklamaları ile yeniden teknoloji gündeminde yer almayı başardı.

iPhone X kutu tasaraımı

Son olarak belirtmek gerekirse Türkiye fiyatı ile de sık sık konuşulan iPhone X konusunda, yatırımcıların da memnun olduğu bilgisi gelmişti. Daha önce aktarılan bilgilerde Apple yatırımcılarının yeni iPhone X modelinden memnun olduğu aktarılmış ve satışlarda yüksek miktarlar elde edileceği düşüncesinin var olduğu ifade edilmişti.

Haberi Okumaya Devam Et
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık