Apple Kitap Yayınladı!

Apple'ın 20 yıllık tasarım ürünleri bir kitap haline getirildi ve satışa sunuldu. İşte Apple kitabı ile ilgili tüm detaylar!

Apple Kitap

Apple, hiç beklenmedik bir şekilde kendi hazırladığı ve içerisinde 20 yıllık ürünlerinin tasarım detaylarının yer aldığı bir kitap yayınladı. Peki, Apple kitabı nasıl ve neden hazırlandı?

Apple kitap yayınladı!

Apple Kitap

Kısa bir süre önce doğrudan Apple tarafından hazırlanan ve Apple tarafından satışı gerçekleştirilecek olan kitap, Apple’ın 20 yıl boyunca ortaya koyduğu ürünleri konu alıyor.

Apple Kitap

Sert kapak ile hazırlanan ve Apple’ın ürünlerinden alışıldığı üzere üzerinde “Designed by Apple in California” yani “Apple Tarafından Kaliforniya’da Tasarlandı” ibaresi yer alıyor.

Apple Kitap

İçerisinde 450 fotoğrafın yer aldığı ve ve iPhone, iPad, iPod ve Apple Watch ürünlerinin tasarımları konu alınıyor.

Apple kitabının fiyatı!

Steve Jobs’a adanan yeni Apple kitabı, 13-inç ve 16.25-inç boyutlarında iki versiyondan oluşuyor ve sırasıyla 199 dolar ve 299 dolar fiyatlandırması ile satışa sunulmuş durumda.

Son olarak belirtme gerekirse yeni Apple kitabının, ülkemizde de yakın zamanda satışa çıkması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.