Haber Tekno Sosyal Medya

Apple iPod 15. Yaşını Kutluyor!

Apple iPod

Haberler

Apple iPod 15. Yaşını Kutluyor!

Apple, bu yıl iPod modelinin 15. yaşını kutluyor. İşte Apple iPod modelinin geçmişi ve 15. yılına özel yapılabileceklerle ilgili detaylar!

İlk olarak 23 Ekim 2001 tarihinde duyurulan ve o dönemlerden bugüne kadar efsane Apple ürünleri arasında yer alan iPod modelleri, 2016 yılı itibariyle 15. yaş gününü kutluyor!

Apple iPod 15 yaşında!

Apple iPod

2001 yılında sonra 2003 yılında iTunes ile birlikte en çok satılan mobil ürünler arasında yer alan iPod, ne yazık ki günümüzde akıllı telefonların gelişimi ile popülaritesini kaybetti.

iPod Touch, iPod Shuffle ve iPod Nano ile serüvenine devam etse de Apple, iPod ürünlerini uzun zamandır güncellemiyordu. Lakin, iPod’un 15 yaşına basması ve Apple’ın 27 Ekim 2016 tarihinde düzenleyeceği etkinliğin bulunması, yeni iPod modelleri için dikkatleri üzerine toplamış oldu.

Apple iPod

Ayrıca Bakınız: En İyi Powerbank Modelleri!

Yeni iPod gelecek mi?

Aslında Apple, 27 Ekim tarihinde düzenleyeceği yeni özel etkinlik kapsamında, daha çok MacBook ve MacBook Pro modellerini hedef alacak gibi görünüyor. Lakin, iPod için de 2016 yılının ve ekim ayının özel bir yeri olması, yeni iPod modelleri için imkan sağlayabilir.

Şu an için Apple tarafından herhangi bir yeni iPod geleceğine ilişkin detay sızdırılmadı. Öyle görünüyor ki 27 Ekim 2016 tarihi, MacBook modelleri kadar, yeni iPod için de özel bir zaman olabilir.

Haberi Okumaya Devam Et
Kim Kardashian Selfie
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık