Apple, iPhone 8 Satışları ile Rekor Kıracak!

iPhone 8 bu defa satış tahminleri ile gündeme geldi. iPhone 8 özellikleri ile birlikte Apple için satış rekoru yaşatacak. İşte iPhone 8 özellikleri!

iPhone 8

Apple’ın 2017 yılında duyuracağı yeni iPhone modeli ile ilgili isminin iPhone 8 mi yoksa iPhone 7s mi olacağı tartışmaları hala sürerken, güvenilir kaynaklardan yeni iPhone 8 bilgileri gelmeye de devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre ise Apple, iPhone 8 satışları ile yeni bir rekora daha imza atabilir.

iPhone 8 özellikleri ile satışları tırmandıracak!

Uzun yıllardır Apple ile ilgili tutarlı bilgiler sunması ile tanınan KGI tarafından, iPhone 8 modeli ile ilgili yeni detaylar aktarıldı. Buna göre Apple, iPhone 6 ve iPhone 6s Plus ile elde ettiği ilk satış miktarlarını, iPhone 8 ile birlikte katlamış olacak.

iPhone 8

Bahsi geçen detaylara göre Apple, 2017 yılının Eylül ayında, 3 farklı iPhone modeli duyuracak. Bunlarda biri tamamıyla yenilenen tasarımı ile 10. yıla uygun bir model olacakken, diğer iki model iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi benzer tasarım ile sunulacak. Ek olarak iPhone 8 ile birlikte arka tasarımda cam kullanımına geri dönülecek.iPhone 8

Her üç yeni iPhone modelinde, artık kablosuz şarj özelliğine geçiş yapılacak. iPhone 8’in cam materyal kullanımına geçiş yapmasının temel nedeni de, kablosuz şarj olarak değerlendiriliyor.

Yarım yılda 150 milyon iPhone 8 satışı!iPhone 8

KGI tarafından iddia edilenlere göre de üç farklı model ve dikkat çekecek yeni özellikler ile iPhone 8 satışları, 2017 eylül tarihinden 2018 yılına kadar 120-150 milyon adet satış barajını geride bırakmış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here