Apple, iPhone 7 Tanıtımı için Resmi Olarak Davetiye Göndermeye Başladı!

Uzun süredir merakla beklenen ve iPhone 7 modelinin tanıtılacağı Apple'ın Eylül etkinliğinin tarihi belli oldu. İşte iPhone 7'nin çıkış tarihi!

iPhone 7

Apple tarafından uzun süredir merakla beklenen Eylül etkinliğinin tarihi belli oldu. iPhone 7 ve Apple Watch 2 modellerinin tanıtılması beklenen Eylül etkinliği için Apple, resmi olarak hazırladığı davetiyeleri göndermeye başladı!

iPhone 7 çıkış tarihi belli oldu!

Ortaya çıkan davetiyeye göre iPhone 7 çıkış tarihi 7 Eylül 2016 olacak. Apple’ın hazırladığı resmi Eylül etkinliği davetiyesinde yer alan 7 Eylül 2016 tarihi, böylelikle meraklı bekleyiş için tarihi kesinleştirmiş oldu.

iPhone 7

Bilindiği gibi Apple, şimdiye kadar yeni iPhone modellerini Eylül ayında düzenlediği özel etkinlik ile duyurmayı bir gelenek haline getirdi. Nitekim Apple’ın bu geleneği, 2016 yılında da bozulmayacak.

Eylül etkinliği kapsamında ise beklenen yeni ürünler; iPhone 7 veya iPhone 6SE olarak isimlendirilecek yeni iPhone modeli ve Apple Watch 2 akıllı saat modeli olarak sıralanıyor.

Öte yandan, iPhone 7 veya iPhone 6SE olarak isimlendirilecek yeni iPhone modelinin resmiyet kazanmasıyla beraber, şu an beta sürecinde olan iOS 10 işletim sistemi de resmi olarak tüm kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.