Apple’ın Seçtiği En İyi Mac Uygulaması, Windows Tarafında da Yayınlandı!

Apple’ın, 2015 yılında en iyi Mac uygulaması olarak seçtiği Affinity Photo görüntü işleme yazılımı, macOS tarafından sonra şimdi de Windows tarafı için yayınlandı.

Affinity Photo Windows uygulaması yayınlandı!

Affinity Photo

En iyi Photoshop alternatifleri arasında yer alan ve şimdiye kadar sadece macOS tarafında kullanıma sunulan Affinity Photo uygulaması, en sonunda Windows için de yayınlandı.

CMYK renk, RWA, 16-bit düzenleme, ICC renk yönetimi ve LAB renk desteğine sahip olan Affinity Photo uygulaması, PSD doya tipi ile çalışma imkanı da sunuyor.

An itibariyle Windows işletim sistemi için de yayınlanan Affinity Photo görüntü işleme uygulaması, deneme sürümüne de sahip.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.