Haber Tekno Sosyal Medya

Apple, Güney Kore’ye Apple Store Açıyor!

Apple Store

Teknoloji Haberleri

Apple, Güney Kore’ye Apple Store Açıyor!

Apple, Güney Kore’ye ilk App Store’u açmaya hazırlanıyor. Samsung’un evine, bundan böyle Apple’da Apple Store ile komşu olacak!

Apple tüketicisi olsun veya olmasın Apple’ın Apple Store’ları, hiç şüphe yok ki teknoloji ile ilgilinen herkesin beğenisini kazanabiliyor. Ülkemizde de İstanbul’daki iki mağazası ile hizmet veren Apple, şimdiye kadar açılmamış olmasına şaşkınlık uyandırarak Güney Kore’de ilk Apple Store’unu açmaya hazırlanıyor.

Güney Kore’ye ilk Apple Store!

Apple Store

Samsung’un anavatanı olan Güney Kore, akıllı telefon pazarı adına da önemli bölgeler arasında yer alıyor. Şimdiye kadar Apple, Güney Kore’deki satışlarını iki iş ortağı üzerinden gerçekleştiriyordu. Gelen yeni bilgilere göre ise ilk Apple Store için çalışanlar aranmaya başlanmış durumda.

Güney Koreli Yonhap News tarafından aktarılan bilgilere göre Apple, Güney Kore’nin Gangnam şehrinde yaklaşık 550 metre karelik bir Apple Store inşaasına başlamış durumda. Ek olarak gelen bilgilere göre Güney Kore’nin şatafatlı şehirlerinden olan Gangnam kapsamında açılacak olan yeni Apple Store için Apple, aralarında “Genius bar“ lideri de olmak üzere 14 yeni iş ilanı hazırladı.

Haberi Okumaya Devam Et
Kim Kardashian Selfie
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Teknoloji Haberleri

Üste çık