Apple CEO’su Tim Cook AirPods İle İlgili Konuştu!

Tartışmaları halen daha devam eden kablosuz kulaklık AirPods ile ilgili, Apple CEO'su Tim Cook'tan açıklama geldi. İşte Apple CEO'su Tim Cook'un açıklaması!

Apple CEO'su Tim Cook

Tim Cook bu sabah New York Menkul Kıymetler Borsası’nda dolaştı ve tatil planları, ürün satışları ve AirPods hakkında gelen sorulara cevap verdi. Apple CEO’su Tim Cook, bugün New York’taki NYSE katında gazetecilere verdiği demeçte, Apple’ın harika bir tatil geçirdiğini söyledi. Tim Cook’un açıklamalarındaki en dikkat çeken detaylar, Apple’ın kısa bir süre önce satışa çıkan kablosuz kulaklıkları AirPods ile ilgili oldu.

Apple CEO’su Tim Cook’tan AirPods açıklaması!

AirPods

Apple CEO’su Tim Cook, kendisine yöneltilen AirPods sorularına karşı, AirPods’un başarılı bir ürün olma yolunda ilerlediğini belirtti. Bununla berber Tim Cook, AirPods teslimatlarında yaşanan gecikmelerle ilgili, Apple’ın teslimatları en hızlı gerçekleştirmek için elinden gelenin en iyisini yaptığını dile getirdi.

Çok detaylı bir konuşmadan ziyada, gazetecilerin sorularına ayak üstü birkaç cevap vermekle yetinin Tim Cook, öyle görünüyor ki AirPods konusunda yoğun bir mesai harcıyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.