Apple, Apple TV İçin Kendi Dizi ve Filmlerini Hazırlayabilir!

Yeni gelen bilgilere göre Apple, Netflix ve diğer servisler gibi kendi dizi ve filmlerini hazırlayıp Apple TV üzerinden yayınlamaya başlayabilir!

Apple TV

Yeni elde edilen bilgilere göre Apple, Netflix ve Amazon gibi kendi dizi ve film yapımlarını, Apple TV için özel olarak hazırlayıp kullanıcılarına sunacak.

Apple TV için özel içerikler!

Wall Street Journal tarafından ortaya atılan bu iddiaya göre Apple, başta Hollywood’dan olmak üzere birçok dizi ve film yapımcısı ile sıkı bir irtibat halinde ve yeni işe alımlar gerçekleştiriliyor.

Apple TV

Kendi yapımları ile doğrudan Apple TV aracılığıyla kullanıcılarına ulaşmayı planlayan Apple, bununla birlikte Netflix ve Hulu gibi servislerin de direk rakibi haline geçmeye başlayabilir.

Hatırlatmak gerekirse, bu konudaki en popüler örnek Netflix olarak biliniyor. Zire kendi platformu için başarılı dizi ve film yapımları ile kullanıcıların beğenisini toplayan Netflix, diğer içerikleri yayınlamakla beraber kendi yapımlarına da hız kesmeden devam ediyor.

Ayrıca WSJ tarafından aktarılan bilgilere göre, söz konusu bu Apple TV için hazırlanan yapım süreci, ilk örnekleriyle beraber yıl sonunda duyurulabilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here