Apple AirPods Siparişleri Artıyor!

Yeni gelen bilgilere göre Apple AirPods kablosuz kulaklık üretimi, siparişlerle paralel olarak ciddi anlamda artış göstermeye başladı. İşte detaylar!

Apple AirPods

Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods üretimi ve siparişleri ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce gelen bilgilere göre ise Apple AirPods satışları ciddi anlamda artış göstermiş durumda.

AirPods satışları katlanarak artıyor!

İki aylık bir gecikme ile piyasada yer alan ve Apple için daha önce yaşamadığı bir ürün stratejisi haline gelen kablosuz kulaklık modeli AirPods siparişleri, ciddi anlamda artış göstermiş durumda.

Apple AirPods

Apple’ın AirPods tedarikçisi Inventec’in Şanghay’daki fabrikasında, siparişlerle paralel olarak çok yoğun bir üretim süreci devam ettiriliyor.

159 dolar’lık yurt dışı ve 779 lira’lık ülkemizdeki fiyatı ile satışları devam eden AirPods, her ne kadar birçok açıdan alay konusu haline gelmiş olsa da görünen o ki taleplerde aynı algı kendini göstermiyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.