Apple AirPods Satışları Başladı!

Apple'ın uzun süredir beklenen yeni kablosuz kulaklığı AirPods satışları resmi olarak başlamış oldu. İşte AirPods satışları ve AirPods fiyatı!

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte duyurdu yeni kablosuz kulaklık modeli Apple AirPods satışları, en nihayetinde başlamış oldu. Uzun süredir birçok tartışma konusu olan AirPods, nitekim kullanıcılar için raflarda yer almaya başlayacak.

AirPods satışları başladı!

Apple AirPods Satışları

Ayrıca Bakınız:

Uzun süredir Apple Store listelerinde yer almasına karşın satışlarına aktif olarak başlanmayan ve bir süredir üretim tarafından sorun olduğu dile getirilen kablosuz kulaklık modeli AirPods, kısa bir süre önce ülkemiz de dahil birçok farklı ülkede ön sipariş almaya başladı.

Ülkemizde AirPods fiyatı 779TL olarak belirlenmiş durumda ve ön sipariş veren kullanıcıların teslimatlarına, 21 Aralık 2016 tarihi itibariyle başlanacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.