Apple AirPods Ne Zaman Çıkacak?

Apple'ın yeni kablosuz kulaklığı Apple AirPods çıkış tarihi hala netlik kazanmadı. Peki, Apple AirPods ne zaman çıkacak? İşte detaylar!

Apple AirPods

Apple’ın, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte duyurduğu yeni kablosuz kulaklık modeli olan Apple AirPods çıkış tarihi ile ilgili söylentiler gelmeye devam ediyor. Son olarak da doğrudan Apple tarafından, Apple AirPods çıkış tarihi ile ilgili üstü kapalı bilgi aktarılmış oldu.

Apple AirPods ne zaman çıkış yapacak?

Apple AirPods

Aslında Apple AirPods modelinin, ekim ayı içerisinde çıkış yapması bekleniyordu. Lakin, Apple tarafından Apple AirPods modelinin, kullanıcı deneyimi noktasında daha iyi olabileceğine ilişkin çalışmalar sürdürüldüğü için, satış tarihi ertelendiği haberi paylaşıldı.

Bir süre önce Apple AirPods çıkış tarihi olarak Ocak 2017 işaret ediliyordu. Ancak, kısa bir süre gelen Apple AirPods haberlerine göre, 2016 yılı bitmeden kablosuz kulaklık raflarda olabilir.

Apple AirPods

Apple’dan Apple AirPods açıklaması!

Yapılan açıklamaya göre Apple AirPods çalışmaları hız kesmeden devam ediyor ve ürün, her an istenilen standartlara ulaşarak satış işlemine başlanabilir.

Böyle bir açıklamanın gelmesi de Apple AirPods çıkış tarihinin, 2016 yılı içerisinde kalacağı şeklinde yorumlandı.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Apple AirPods fiyatı, 300 dolar olarak belirlenmişti. Çıkış tarihi ile birlikte, Apple AirPods fiyatı ile ilgili herhangi bir değişim olup olmayacağı da, yine merak edilen noktalar arasında yer alıyor.

 

>> Apple AirPods ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.