Haber Tekno Sosyal Medya

Apple AirPods Güncellendi! İşte AirPods Güncellemesi!

Apple AirPods

Güncelleme

Apple AirPods Güncellendi! İşte AirPods Güncellemesi!

Apple, yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods için güncelleme paketi yayınladı. İşte Apple AirPods güncellemesi ile ilgili detaylar!

Her ne kadar kulaklık için güncelleme yayınlanması çok alışıldık bir durum gibi görünmese de Apple, yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods için güncelleme yayınlandı. Yeni yayınlanan Apple AirPods firmware güncellemesi ile birkaç hata düzeltmesi sağlanıyor.

Apple AirPods güncellemesi yayınlandı!

Apple AirPods

Kısa bir süre önce Apple tarafından yayınlanan AirPods firmware güncellemesi ile 3.3.1 sürümünden 3.5.1 sürümüne geçiş yapılıyor. Söz konusu AirPods 3.5.1 güncellemesi ile nelerin değiştirildiği Apple tarafından detaylı olarak aktarılmıyor. Ancak yeni güncellemenin hata düzeltmeleri için olduğuna dikkat çekiliyor.

AirPods güncellemesi nasıl yapılır?

Son olarak belirtmek gerekirse AirPods güncellemesi yapmak için her iki kulaklığında kutusunda ve iPhone ile eşlenmiş olması gerekiyor. Akabinde iPhone üzerinden Ayarlar > Genel > Hakkında > AirPods sekmesinden güncelleme işlemi kontrol edilebilir. Ek olarak belirtmek gerekirse, güncelleme şarj kutusundan otomatik olarak gerçekleştirilecek.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam Android Haberleri
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Güncelleme

Üste çık