Apple AirPods Güncellendi! İşte AirPods Güncellemesi!

Apple, yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods için güncelleme paketi yayınladı. İşte Apple AirPods güncellemesi ile ilgili detaylar!

Apple AirPods

Her ne kadar kulaklık için güncelleme yayınlanması çok alışıldık bir durum gibi görünmese de Apple, yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods için güncelleme yayınlandı. Yeni yayınlanan Apple AirPods firmware güncellemesi ile birkaç hata düzeltmesi sağlanıyor.

Apple AirPods güncellemesi yayınlandı!

Apple AirPods

Kısa bir süre önce Apple tarafından yayınlanan AirPods firmware güncellemesi ile 3.3.1 sürümünden 3.5.1 sürümüne geçiş yapılıyor. Söz konusu AirPods 3.5.1 güncellemesi ile nelerin değiştirildiği Apple tarafından detaylı olarak aktarılmıyor. Ancak yeni güncellemenin hata düzeltmeleri için olduğuna dikkat çekiliyor.

AirPods güncellemesi nasıl yapılır?

Son olarak belirtmek gerekirse AirPods güncellemesi yapmak için her iki kulaklığında kutusunda ve iPhone ile eşlenmiş olması gerekiyor. Akabinde iPhone üzerinden Ayarlar > Genel > Hakkında > AirPods sekmesinden güncelleme işlemi kontrol edilebilir. Ek olarak belirtmek gerekirse, güncelleme şarj kutusundan otomatik olarak gerçekleştirilecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.