Apple, 2018 Yılında 2 OLED Ekranlı iPhone Tanıtacak!

Yeni gelen bir iddiaya göre Apple, 2018 yılında 2 farklı OLED ekrana sahip iPhone modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacak!

OLED Ekranlı iPhone

2018 yılında duyurulacak olan yeni iPhone modelleri, OLED ekran ile birlikte duyurulabilir. Apple OLED panel tarafına geçiş yapacak gibi görünüyor.

2018 yılında duyurulacak olan iPhone modelleri ile ilgili önemli açıklamalar gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak da Apple ile ilgili yerinde açıklamaları ile bilinen KGI analistlerinden Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2018 yılında duyuracağı iki yeni iPhone modelinin, OLED ekran ile birlikte sunulacağını iddia ediyor.

Apple, 2018 iPhone modellerinde OLED ekrana geçecek!

Bilindiği gibi iPhone X özelliği olarak ortaya çıkan OLED ekran detayı ile Apple tarafında bir yenilik kendini göstermişti. Her ne kadar Apple, iPhone X ekran yanma sorunu hakkında dikkat çeken bir açıklama yapmış olsa da OLED ekran, birçok açıdan yenilikleri ile kullanıcıları etkilemeyi başaracak potansiyele sahip.

OLED Ekranlı iPhone

Ming-Chi Kuo tarafından yapılan açıklamaya göre şu an için Apple, 2018 yılında duyuracağı iPhone modelleri üzerinde yoğun çalışmalar gerçekleştiriyor bu modellerden iki tanesi, OLED ekran ile gelecek.

Daha önce de Apple’ın iPhone X çıkış tarihi için 2018 yılını hedeflediği ancak iPhone’un 10. Yılı için bu tarihi öne çekmek durumunda kaldığına ilişkin bilgiler ortaya çıkmıştı. Öyle görünüyor ki Apple, 2018 yılı için çok daha iddialı ve stabil iPhone modelleri ile öne çıkacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here