Apple, 2018’de Ucuz iPad Modeli Duyurabilir!

Apple'ın 2018 yılında daha uygun fiyata sahip olan bir iPad modeli duyurmaya hazırlandığı konusunda yeni bilgiler gündeme geldi!

2018 Ucuz iPad

Apple’ın 2018 yılında duyuracağı yeni iPad modelleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Buna göre Apple, 2018 yılında daha uygun fiyatlı iPad modelleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor olabilir.

Apple, uygun fiyatlı iPad modeli duyurmaya hazırlanıyor olabilir!

Tablet modelleri arasında açık ara farkla lider konumunda görünen Apple’ın iPad modelleri, sektörü daha da hareketlendirmek adına farklı bir strateji ile yoluna devam etmeye hazırlanıyor olabilir. Digitimes tarafından ortaya atılan iddialara göre 2018 yılında duyurulacak olan bir yeni 9.7-inç büyüklüğündeki iPad modeli, yaklaşık olarak 250 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

2018 Ucuz iPad

Tablet sektörü hareketlenebilir!

Bu yeni fiyat etiketi ile 9.7-inç büyüklüğündeki iPad modelinin yaklaşık olarak 70 dolar daha uygun olacağını dile getirmek mümkün. “Ucuz iPad” modeli isimlendirilmesi ile anılmaya başlayacak olduğu tahmin edilen bu yeni model, daha önce de belirtildiği gibi tablet dünyasındaki satışları olumlu yönde tetikleme amacına sahip olabilir.

Yeni iPad modellerinin çıkış tarihi olarak ise Mart 2018 tarihi dile getirilmeye başladı. 2018 yılının ilk haftaları itibariyle Apple’ın yeni iPhone ve iPad modelleri ile ilgili daha detaylı bilgiler gündeme gelmeye başlayacak gibi görünüyor. Tüm bu gelişmeleri Haber Tekno Apple haberleri çerçevesinde, detaylarıyla beraber sunmaya sürdüreceğiz.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.