Apple 2018 Mac

Apple 2018 Mac modellerini yenilemeye hazırlanıyor.

Yeni gelen bilgilere göre aralarında Mac Mini modelinin de olduğu birçok modeli, yenilenerek kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Mac Mini yeniden kendini gösterecek!

Yeni elde edilen bilgilere göre Apple’ın eylül ve ekim aylarında düzenlemesi beklenen yeni etkinlikler kapsamında, 2018 iPhone modelleri ile birlikte yeni Mac modelleri de kendini gösterecek.

Apple 2018 Mac

Uzun süredir herhangi bir şekilde güncelleme almayan ve bir süre önce de satışları durdurulan Mac mini 2018 yılında da yeniden piyasada yer almaya başlayabilir.

Apple ürünleri ile ilgili sızıntı bilgiler söz konusu olduğunda akla gelen ilk isim olan Ming-Chi Kuo tarafından gelen yeni iddialar, bilgisayar tarafındaki beklentileri de artırmış oldu.

MacBook, MacBook Pro, iMac ve Mac mini modelleri, başta yeni nesil Intel işlemciler olmak üzere donanım tarafında yeni çözümler ile birlikte satışa sunuluyor olacak. Her ne kadar isimlendirme konusunda şüpheci olunsa da MacBook Air 2018 yılında da geri dönecek.

Bu konuda açıklanan bilgilere göre Air ismi kendini göstermiyor olsa da benzer bir konsept dahilinde olan yeni dizüstü bilgisayarı, düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak.

Bu bilgilerden yola çıkacak olursak, acil bir ihtiyaç söz konusu değil de Apple’ın bilgisayar modellerini satın almadan önce, en azından kasım ayına kadar beklemek, iyi bir hamle olabilir.

Tasarım tarafında ise önemli değişiklerin beklenmediğini de belirtelim. Yeni modeller ile ilgili beklentilerinizi, aşağıdaki yorumlardan da aktarabilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here