Android TV İçin PlayStation Video!

PlayStation Video Android TV uygulaması yayınlandı. İşte Android TV için hazırlanan PlayStation Video uygulaması ile ilgili tüm merak edilenler!

PlayStation Video Android TV

Android TV ile ilgili uygulama zenginleştirme çalışmaları devam ediyor ve bu bağlamda üreticiler de Android TV uygulamaları üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu durumun en son örneği de Sony tarafından PlayStation ile birlikte geldi. Kısa bir süre önce Sony, Android TV için PlayStation TV uygulamasını yayınladı.

PlayStation Video Android TV uygulaması yayınlandı!

PlayStation Video Android TV uygulaması ile ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse, bundan böyle Android TV işletim sistemine sahip akıllı televizyon kullanıcıları, PlayStation Video uygulaması üzerinden film satın alabilecek veya kiralayabilecek.

PlayStation Video Android TV uygulaması

Hem akıllı TV modelleri hem de mobil taraftaki gelişimlerle beraber kendini en çok ön plana taşıyan servislerden olmayı başaran çevrimiçi dijital içerik sunan platformlar, bundan böyle PS Video uygulaması ile birlikte de sürdürülebilecek.

PlayStation Video Android TV uygulaması

Yeni uygulama ile ilgili ek bir detay belirtmek gerekirse, ne yazık ki Sony’nin bu dijital içerik uygulaması, şu an için tüm bölgelere yayılmış durumda değil. Kısıtlı bölgeler için kullanıma başlayan bu yeni uygulama, PS Video kütüphanesine de bağlantı imkânı sunabiliyor. Elbette ki bunun için PlayStation 3 veya PlayStation 4 erişimi gerekiyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here